Медична мережа «Медіон» успішно використовує
новітнє обладнання

Пропонуємо глибоку діагностику внутрішніх органів, систем організму, комплексне лікування захворювань, інфекцій, а також профілактику ускладнень і рецидивів. Кваліфіковані фахівці — ось хто чекає вас в лікувально-діагностичному центрі «Медіон».

Рентген Siemens AXIOM Iconos R200
Рентгенографія — спосіб рентгенівського дослідження, при якому рентгенівське фіксоване зображення об'єкта одержують на світлочутливому матеріалі, тобто безпосередньо на плівку.
Storz-Medical DUOLITH® SD1 ultra
DUOLITH® SD1 ultra від швейцарського виробника Storz-Medical представляє собою чітку, мoдульную концепцію, що відповідає зростаючим вимогам практики. Він об’єднує в одну систему радіальну і ударно-хвильову терапію, доповнює вібраційну і вакуумну терапію, а також інтегровану ультразвукову діагностику.
КТ Siemens SOMATOM Perspective
Siemens SOMATOM Perspective — це перший сканер комп'ютерної томографії високого рівня, що забезпечує повний спектр діагностичних завдань в хірургії, онкології, неврології, нейрохірургії, кардіології, педіатрії та у відділеннях інтенсивної терапії.
МРТ Siemens MAGNETOM Avanto
Це перша МР-система, оснащена унікальною Tim-технологією, яка дозволяє працювати на принципово вищому рівні, що істотно відбивається на якості одержуваних діагностичних зображень, так і широкому діапазоні розв'язуваних клінічних завдань.
МРТ Siemens MAGNETOM Aera
Обстеження на МРТ-томографі MAGNETOM Aeraполностью змінять уявлення про магнітно-резонансної томографії завдяки новому поколінню технології матриці тотальної візуалізації Tim (Total imaging matrix) і нової технології оптимізації продуктивності Dot (Day optimizing throughput).