Політика конфіденційності

Політика конфіденційності формує правила використання персональних даних, які залишає користувач на сайті лікувально-діагностичного центру «Медіон» (ТОВ «МЛДЦ «МЕДІОН») www.medion.pl.ua Ці дані потрібні нам для надання відвідувачеві послуг у сфері охорони здоров’я.

Для використання сервісів нашого сайту (відгуки, онлайн-запис), користувач повинен надати нам свої персональні дані: ім’я, контактний телефон, контактний e-mail, дата народження, в атоматичному режимі буде зафіксована IP-адреса і cookies.

Персональні дані обробляються відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Якщо користувач заповнив всі поля для необхідної нам інформації, це означає, що він згоден із Політикою конфіденційності. В іншому випадку він не зможе використовувати додаткові сервіси, які розміщені на нашому сайті.

Адміністрація веб-сайту не розголошує і не передає персональні дані користувачів третім особам без згоди їхнього власника. Дані можуть бути відкриті у випадках, передбачених чинним законодавством України.

Ми дбаємо про захист вашої персональної інформації від незаконного доступу. Зміни в Політиці конфіденційності будуть публікуватися на цій сторінці.