КТ Siemens SOMATOM Perspective

У медичному центрі «Медіон» комп’ютерна томографія проводиться за допомогою новітнього 64-зрізового обладнання Siemens SOMATOM Perspective (Німеччина), яке дозволяє отримувати діагностичні зображення найкращої якості. Це апарат експертного класу з високою ефективністю при мінімально можливій ​​дозі опромінення, незалежно від розміру та анатомічних особливостей пацієнта. Унікальні технології та програми дозволяють проводити діагностику з максимальним комфортом для обстежуваного.

Siemens  — це перший сканер комп’ютерної томографії високого рівня, що відповідає запитам сучасного охорони здоров’я. Вирішує повний спектр діагностичних завдань в хірургії, онкології, неврології, нейрохірургії, кардіології, педіатрії та у відділеннях інтенсивної терапії.

Сканер дозволяє проводити дослідження головного мозку, КТ-ангіографію з контрастним посиленням, повний комплекс досліджень, пов’язаних з діагностикою та кількісною оцінкою васкулярних порушень, включаючи діагностику судинних мальформацій та коронарографію, динамічні функціональні дослідження порушень кровопостачання головного мозку при діагностиці інсультів і пухлин на ранній стадії. Система дозволяє візуалізувати найдрібніші анатомічні об’єкти, спрощуючи процес постановки діагнозу.