Репродуктологія

Репродуктологія: мрія почекати не може 

Лікувати безпліддя варто обом членам подружжя: у клініці «Медіон» проводять комплексні дослідження.

Уже понад рік медичний лікувально-діагностичний центр «Медіон» надає послуги з  системного вирішення репродуктивних проблем – від консультації лікаря-спеціаліста до взяття на облік у жіночу консультацію, медичного супроводу вагітності та народження дитини.

Аби отримати якісні поради та спланувати карту дій для лікування безпліддя вже не потрібно шукати спеціалізовані заклади та їхати до інших міст. Зараз все можна отримати  в одному місці – у Полтаві в «Медіоні». 

 

Серед переваг лікування безпліддя у «Медіоні» є:

 • якісні медичні послуги на засадах доказової медицини (сучасні методи знеболення, протокол прискореного відновлення після операції ERAS);
 • командна робота над кожним випадком (комплексний підхід: лікуємо не одного партнера, а пару);
 • комфортабельні одно-, двомісні палати цілодобового стаціонару;
 • новітнє обладнання.

Для з’ясування причин ненастання вагітності та невиношування дитини, потрібно пройти обстеження обом партнерам.

 

Першим кроком у лікуванні безпліддя в «Медіоні», є дізнатися його причини. У межах цього варто спланувати перший візит до лікаря-репродуктолога, який і супроводить пару у нелегкому шляху. І далі – етап проведення досліджень.

 

 

Ми надаємо такі послуги:

 • метросальпінгографія – метод рентгенологічного дослідження порожнини матки та маткових труб;
 • фолікулометрія – це спостереження в динаміці за змінами в органах жіночої репродуктивної системи протягом усього менструального циклу. Дослідження проводиться при підозрі на безплідність, а також для моніторингу овуляції в рамках програм ЕКЗ;
 • MAR-ТЕСТ – діагностика імунологічних причин безпліддя, перевіряють еякулят чоловіка. За результатами MAR-тесту лікар-репродуктолог може виявити наявність антиспермальних антитіл;
 • спермограма – ключове дослідження репродуктивного здоров’я чоловіка;
 • ЕКЗ — екстракорпоральне (штучне) запліднення (на сьогодні ми виконуємо підготовку до забору яйцеклітин).

Сучасне обладнання та досвідчені лікарі зможуть швидко визначити діагноз і підібрати індивідуальний метод лікування чоловічого, жіночого або змішаного безпліддя.

Після вивчення наданої медичної документації лікар-репродуктолог розробляє індивідуальну схему комплексного гінекологічного обстеження, включаючи УЗД яєчників і матки, оцінки оваріального резерву. Чоловік проходить дослідження зразка еякуляту (спермограма або/та МАR-тест).

За результатами первинного обстеження лікар-репродуктолог і лікар-уролог, які керують пару, надають повну консультацію і за потребою призначають додаткові обстеження. Після цього пацієнт отримує повне обґрунтування запропонованого лікування.

Записатися онлайн на консультацію до лікаря-репродуктолога можна за телефоном: 0-800-509-003 або через особисті повідомлення (Facebook/Instagram)

Та для подружжя, яке хоче зачати дитину, є кілька правил, які варто дотриматися у лікаря:

 • бажано на прийом приходити вдвох (і чоловіку, і жінці);
 • із собою потрібно взяти актуальні результати досліджень (при наявності). За необхідності, вас направлять пройти обстеження у нашій клініці;
 • буди відвертими із лікарем: відповідати на питання лікаря максимально повно та чесно.

Адже будь-який недоказаний момент може стати на перешкоді при підборі правильної індивідуальної тактики лікування безпліддя. 

 

Ціни щодо діагностичних послуг дивіться у розділі «Акушерство й гінекологія».