Здоров’я наших дітей – це запорука щасливого майбутнього

30.05.2022
Клініка

Дитина – як багато сенсу має це слово! Це наше майбутнє, це радість кожної сім’ї, це особливе зернятко кожної людини. Здоров’я наших дітей – це запорука щасливого майбутнього. Що може бути важливіше за їх щасливе зростання?

1 червня ми відзначаємо День захисту дітей, але кожен розуміє, що захищати та дбати про дитину необхідно завжди.

Незважаючи на складнощі та перепони ми намагаємося дбати про наших дітей 24/7, надаючи їм кваліфіковану медичну допомогу. Ми рухаємося і будемо рухатися вперед! Цей рух завжди визначають небайдужі та цілеспрямовані люди. Спочатку їх мало, потім їх стає більше, а потім ми перемагаємо.

Ми створили осередок, де можлива Свобода. Свобода мислення, творчості та щоденного розвитку. Цей осередок – це «МЕДІОН KIDS». Будь-які зміни починаються з бажання та прагнення досягти найвищої мети, а наша мета – це надання якісної та професійної медичної допомоги дітям, які цього потребують, використовуючи сучасні методики діагностики та протоколи лікування, що базуються на доказовій медицині.

Педіатр – це друг дитини, який завжди на сторожі здоров’я! Коли можна завітати в гості до друга? Коли в житті дитини відбуваються нові та радісні події, такі як перший похід до школи, дитячого садочка чи спортивної секції. Лікар-друг огляне та надасть довідку про стан здоров’я. А якщо малюку раптово потрібна допомога (погіршився стан здоров’я чи травмувався), то друг не покине, огляне та надасть необхідну допомогу і при потребі покличе всіх супергероїв – дитячих спеціалістів. Які супергерої є у «МЕДІОН KIDS»? У клініці приймають фахівці з різних напрямків: травматологія, хірургія, кардіологія, гастроентерологія, алергологія, неврологія, ендокринологія, психіатрія та гінекологія.

Дитячий хірург та уролог може проводити хірургічні процедури та операції, на прийомі визначити хірургічну патологію та спланувати оперативне втручання.

Буває, що дитина негативно налаштована до білих халатів, тоді батьки нас попереджають про це і наші лікарі приймають маленького пацієнта у білій або синій футболці «МЕДІОН». Не обов’язково мати білий халат. Головне – досягнути контакт між дитиною та лікарем! Крім цього, у хірургічному стаціонарі вже практикують яскраву форму для лікарів, яка нагадує дітям про улюблених персонажів із мультфільмів чи казок.

У центрі вже працює і стаціонарне відділення на 10 пацієнтів. Цілодобово тут працюють лікар-педіатр, медична сестра та молодший медичний персонал. В одномісній палаті розташовуються ліжко для дитини, диван для одного із батьків, столик, телевізор та окремий санвузол.

Окремий предмет для гордості медичного центру – наявність якісного сучасного обладнання для діагностики (МРТ, КТ, УЗД, рентген). Серед нього – апарат УЗД, який дозволяє проводити нейросонографію, дослідження грудної клітки, черевної порожнини, органів малого тазу, м’яких тканин.

Перевага «МЕДІОНУ KIDS» у тому, що у нас маленьким діткам ці дослідження проводять під седацією. Дитина занурюється у поверхневий сон, після дослідження прокидається і бачить рідні обличчя мами чи тата, тому не має жодного стресу.

Нагадаємо, що розташовується заклад на вулиці Європейській, 42. А записатися на прийом можна за наступними номерами телефонів: 0-800-509-003 та +38 (050) 019 70 77. Зичимо здоров’я Вам та Вашим дітлахам!

 

Читайте також
Поділитися новиною: