Провідні лікарі Полтави обговорили інновації у сфері гінекології

20.05.2020
Клініка

18 грудня лікарі зустрілися аби обговорити новітні методи боротьби з безпліддям, доступні методи оперативного втручання, технології та операції, нові репродуктивні можливості у клініці «Медіон».

Спікерами конференції стали акушер-гінеколог, кандидат медичних наук Олександр Литвиненко, рентгенолог Лариса Васько, акушер-гінеколог Ольга Федорова.

«Рак молочної залози щороку «молодшає». Раніше рекомендували проходити маммографічний скринінг починаючи з 40 років. Зараз же рекомендую планову діагностику починаючи з 30 років. Якщо знайшли ущільнення навіть у 20 років — не тягніть з обстеженням. Рак молочної залози можна побороти, якщо вчасного його виявити», — говорить лікар-рентгенолог Лариса Васько.

На конференції представили методи сучасного знеболення та пришвидшення одужання після операцій за протоколом ERAS. Завдяки цьому методу пацієнт легше сприймає наркоз, і післяопераційний період значно скорочується. На другу добу після операції пацієнт може повертатися додому.

Після офіційної частини учасники конференції мали змогу поспілкуватися між собою та поділитися враженнями від події.

«Це сучасний динамічний підхід до складних медичних операцій. Ми з колегами бачимо постійний професійний розвиток спікерів «Медіону». Можливості ростуть. Тепер знаємо, куди направляти пацієнтів», — коментує конференцію Олена Свинчук, лікар акушер-гінеколог.

 

Медичний центр «Медіон» проводить заходи, спрямовані на розвиток у Полтаві сучасної медицини, якісних обстежень і операцій.

Читайте також
Поділитися новиною: