Екстрено чи невідкладно?

02.09.2020
Клініка

З часів реформи 2016-го року швидка медична допомога поділилася на два типи: екстрена – спрямована на збереження та порятунок життя людини в критичних станах, зокрема – термінова госпіталізація в лікувальний заклад; та невідкладна – під час загострення хронічної хвороби, високої температури, больових синдромів, транспортування пацієнта.

Лікарі невідкладної медичної допомоги «Медіон» оперативно виїжджають за адресою до пацієнта, проводять первинний огляд і оцінюють стан хворого. На основі отриманих даних, вони вживають відповідні медичні заходи для стабілізації та недопущення погіршення життєвоважливих функцій організму, а також забезпечують транспортування пацієнта до лікувального закладу.

«Ми забираємо хворого з місця, де він перебуває, та доставляємо, куди треба під контролем медичних працівників та обладнання. Під час всього транспортування пацієнт забезпечений невідкладною кваліфікованою допомогою професійних фахівців», – розповідає Олександр Півень, фельдшер невідкладної допомоги медичного центру «Медіон».

Диспетчери приймають дзвінок та з першої секунди обробляють первинну інформацію і відправляють бригаду з лікарем протягом чотирьох хвилин до пацієнта.

 

 

 

У послугу входить:
• виїзд бригади (лікар, фельдшер, водій) на спеціально обладнаному автомобілі;
• огляд лікаря, визначення можливості лікування вдома, складання письмового висновку;
• проведення та розшифрування електрокардіографії (кардіограми);
• проведення лікування пацієнта відповідно до затверджених «Протоколів лікування»: призначення інфузійної терапії з метою усунення інтоксикації, відновлення водно-електролітного балансу, корекція неврологічної симптоматики, а також лікування супутньої патології;
• рекомендації щодо подальшого лікування.

 

Бригада невідкладної медичної допомоги не виїжджає, коли:
• тривалість запою понад два тижні;
• гострий психоз (психомоторне збудження, агресія, галюцинації, суїцидальні думки або спроби суїциду в минулому).

Сучасні комфортні спеціалізовані автомобілі мають все обладнання для транспортування пацієнтів і надання якісної невідкладної допомоги по дорозі в клініку, навіть якщо пацієнт у критичному стані, потребує штучної вентиляції легенів або введення препаратів, що підтримують тиск.

Також можна викликати дитячу бригаду невідкладної допомоги за безкоштовним номером:

0-800-509-003. Працюємо цілодобово.

Читайте також
Поділитися новиною: