Отзывы о нас

Отзывы

Мы ценим Ваши отзывы и замечания! Оставляйте отзывы о нашей работе!

Оставить отзыв

Оставить отзывХ


Оксана
Мамай
15.05.2019

нещодавно відвідала кабнет маммографії де працюють дуже гарні спеціалісти - лаборант Ірина та літкар Васько Лариса Миколаївна. Хочу висловити щиру подяку за їх уважне ставлення та професійність!!!!! доброго Вам здоров я, успіхів у Вашій нелегкій, але такій потрібній праці !!!!!

Галина
Шеін
15.05.2019

Хочу висловити слова подяки всьому мед. персоналу центру! Моєї особливої вдячності заслуговує гінеколог - акушер Мартиненко Андрій Анатолійович, який є не тільки справжнім високо кваліфікованим професіоналом, розумним, знаючим, вміючим спеціалістом, а й тактовною, уважною людиною, здатною до співчуття, лікарем, що вміє вселити віру та надію на зцілення, пробуджує бажання жити далі..

Валентина
Максимова
15.05.2019

Я визивала невідкладну допомогу своїй внучці, їй 1 рік 10 місяців!
Приємно вразила висока кваліфікація, чуйність, уважність молодого лікара бригади невідкладної допомоги ГОЛУБ ВАЛЕНТИНИ АНАТОЛІЇВНИ! Бригада оснащена сучасними медичними приборами і обладнанням, деякі ми бачили вперше. Оперативно було правильно визначений діагноз, дитині взяли необхідні аналізи. Та моєму здивуванню не було меж, коли лікар ще декілька разів перезвонювала, сказала про результати аналізів, пояснювала та контролювала лікування! Приємно, що в "Медіоні" працюють такі лікарі, яким можна довіряти лікування своєї дитини! Валентина Анатоліївна- одна з найкращих дитячих лікарів нашого міста!

Марина
К.
15.05.2019

Я безмежно вдячна клініці , а особливо Лікарю - Кравченко Сергію Павловичу за високий професіоналізм , надзвичайно хороше відношення і людяність. Дякую що повернули мені радість життя.

Ирина
18.03.2018

Отдельное спасибо ,хочется сказать
Кравченко Сергею Павловичу ,за Ваш профессиональный подход, за вежливость отзывчивость.Спасибо всему персоналу клиники "Медион"!