Відгуки про нас

Отзывы

Ми цінуємо Вашу думку! Залишайте відгуки про нашу роботу!

Оставить отзыв

Оставить отзывХ


Наталия Щ.
Наталия
06.03.2020

Очень редко пишу какие-либо отзывы, но о клинике Вашего уровня не могу не сказать! Спасибо огромное за профессионализм, оперативность, человеческое отношение и условия, которые созданы для пациентов. Отдельная благодарность Литвиненко Александру Васильевичу врачу акушеру-гинекологу зав. хирургического отделения, врачу анестезиологу Слепуха Денис Александрович. Всей команде мед.персонала, которые дежурили 20.02.2020 года)!!! Удовиченко Елене Александровне врачу акушеру -гинекологу, которая убедила и порекомендовала так , что я поверила и обратилась к хирургу со своей проблемой. Уверена, что Ваш коллектив создаст конкуренцию многим клиникам в Украине и не только. Всме здоровья, успехов и процветания!!

Леонід
-
27.01.2020

Персонал клініки Медіон безсумнівно заслуговує звання професіоналів. Оскільки, нажаль, довелось провести в стаціонарі 10 днів, можу з впевненістью сказати, що на собі відчув компетентності команди. Те, що в провідних медзакладах столиці вважається передовим лікуванням, для Медіону - вчорашній день. Щира вдячність лікарям за збережене здоров‘я.

Елена
C.
27.01.2020

Доброго дня, хочу поділитися своїм задоволення від професіоналізму лікаря-ендокринолога ГОРОДИНСЬКОЇ ОЛЕНИ ЮРІЇВНИ, яка працює у МЦ "Медіон". Звернулася до неї ще два роки тому, з проблемами щитовидної залози. Від прийому цього лікаря у захваті. Дивлячись у вічі, дає вичерпні відповіді на всі питання, пояснює чітко, грамотно призначення медикаментів та процедуру проведення додаткового обстеження. Розглянула всю життєву історію організму, проводить не поспіхом зовнішній огляд організму (що досить незвичайно для нас, зазвичай ,наприклад якщо болить коліно , то дивляться лише на коліно і вважають що цього достатньо для постановки діагнозу), але тут у неї зовсім все по іншому, виходячи з кабінету, я знаю свій тиск, вагу тіла, пульс, стан шкіри, живота, щ. залози, що змінилося у показниках дослідження, і що ні , а саме головне вичерпні професійні відповіді на питання. Кожного разу коли звертаюся до неї на прийом отримую заспокоєння та позитив і віру що все буде добре. Так, прийом два роки гормональних препаратів досить важко, але завдяки правильному призначенню , визначенню діагнозу, огляду та уважності Олени Юріївни, показники щитовидної залози стали в норму, головне дотримуватися всіх її рекомендацій.

Елена
С.
27.01.2020

Хочу висловити щиру вдячність лікарю ендокринологу МЦ "Медіон" Городинській Олені Юріївні. Це лікар - професіонал своєї справи. З нею легко та впевнено робиш кроки на видужання. Прийом лікаря полягає у - "вічі у вічі з пацієнтом", вона дає вичерпні відповіді на всі запитання, виявляє всі проблеми організму, що впливають на роботу щитовидної залози, а саме головне, що правильний огляд та правильне призначення медикаментів дають позитивний результат. Я щиро задоволена роботою Олени Юріївни, тому, рекомендую записуватися до неї на прийом, так як Ви будете приємно здивовані, що скільки уваги , якісного обстеження та якісного лікування буде Вам приділено у визначений час . Дотримуйтеся всіх її рекомендацій та призначення лікаря і отримаєте бажаний результат.

Людмила
Мирна
23.09.2019

Людмила Мирна 09.09.19
Безмежно вдячна знаючим, розумним, вміючим лікарям хірургічного відділення лікувально-діагностичного центру «Медіон»: Олександру Васильовичу Литвиненку – заступнику меддиректора з хірургії, кандидату медичних наук, лікареві акушер-гінекологові вищої категорії – за його високий професіоналізм, золоті руки, чуйне серце, уважність, любов та доброту з якою він ставиться до пацієнтів, готовність в любу хвилину надати необхідну консультацію, заспокоїти й вселити надію на скоре одужання та Максиму Віталійовичу Черкуну – лікареві- анестезіологу, завідуючому відділенням реанімації та інтенсивної терапії- за знання своєї справи, людяність, добродушність та турботливість.
Щиро дякую адміністратору Яні, прекрасному складу доброзичливих медсестер та молодшому медперсоналу відділення.
Низький уклін вам за нелегку працю!!!