Отзывы о нас

Отзывы

Мы ценим Ваши отзывы и замечания! Оставляйте отзывы о нашей работе!

Оставить отзыв

Оставить отзывХ


Людмила
Мирна
23.09.2019

Людмила Мирна 09.09.19
Безмежно вдячна знаючим, розумним, вміючим лікарям хірургічного відділення лікувально-діагностичного центру «Медіон»: Олександру Васильовичу Литвиненку – заступнику меддиректора з хірургії, кандидату медичних наук, лікареві акушер-гінекологові вищої категорії – за його високий професіоналізм, золоті руки, чуйне серце, уважність, любов та доброту з якою він ставиться до пацієнтів, готовність в любу хвилину надати необхідну консультацію, заспокоїти й вселити надію на скоре одужання та Максиму Віталійовичу Черкуну – лікареві- анестезіологу, завідуючому відділенням реанімації та інтенсивної терапії- за знання своєї справи, людяність, добродушність та турботливість.
Щиро дякую адміністратору Яні, прекрасному складу доброзичливих медсестер та молодшому медперсоналу відділення.
Низький уклін вам за нелегку працю!!!

Ірина
Гарасимчук
20.08.2019

Якщо обирати травматолога, то лише Адамович Олег Александрович. Це лікар з великим досвідом роботи. Дуже задоволена консультацією, це був мій шостий лікар по моїй проблемі з коліном. Якби знала про нього швидше, звернулася б до нього з самого початку

Arik
Lerner
19.07.2019

Я проживаю в Израиле , в Полтаве был в июне 2019 как турист..Обратился в Ваш центр с болью в желудке . Попал к доктору Галицкой Ирине Григорьевне. Профессионал высокого класса ! У меня есть с чем сравнить . Доктор отнеслась ко мне с исключительной внимательностью - еще даже не зная что я иностранный гражданин . Осмотр , постановка предварительного диагноза , рекомендации , направление на анализы - все это было сделано основательно , профессионально , с сочувствующей и успакаивающией улыбкой на лице , которая развеяла мою тревогу и создала ощущение что я в надежных руках. Я прошел проверки и анализы и снова вернулся к Ирине Григорьевне. Она поставила мне диагноз который был для меня неожиданным и не был мне поставлен в Израиле..доктор составила мне план лечения и снова успокоила своей уверенностью в благоприятном прогнозе . Вернувшись домой я сделал повторное обследование и диагноз подтвердился. Я очень впечатлился профессионализмом доктора Галицкой! Врач от Бога! В следующий мой приезд в Полтаву обязательно снова пойду к ней на прием : очень доверяю ее диагнозу и врачебному чутью. Спасибо мед центру за подбор врачей- по рекомендации доктора Галицкой был у других специалистов и их профессионализм оставил у меня самые благоприятные впечатления! . Спасибо.Арик Лернер .

Оксана
Мамай
15.05.2019

нещодавно відвідала кабнет маммографії де працюють дуже гарні спеціалісти - лаборант Ірина та літкар Васько Лариса Миколаївна. Хочу висловити щиру подяку за їх уважне ставлення та професійність!!!!! доброго Вам здоров я, успіхів у Вашій нелегкій, але такій потрібній праці !!!!!

Галина
Шеін
15.05.2019

Хочу висловити слова подяки всьому мед. персоналу центру! Моєї особливої вдячності заслуговує гінеколог - акушер Мартиненко Андрій Анатолійович, який є не тільки справжнім високо кваліфікованим професіоналом, розумним, знаючим, вміючим спеціалістом, а й тактовною, уважною людиною, здатною до співчуття, лікарем, що вміє вселити віру та надію на зцілення, пробуджує бажання жити далі..