МРТ Siemens MAGNETOM Avanto

На даний момент магнітно-резонансна томографія вважається найпопулярнішим методом діагностики. На відміну від рентгенівського випромінювання, яке використовується в рентгенології, магнітне поле і радіохвилі абсолютно не шкодять здоров’ю.

Магнітно-резонансна томографія у «Медіоні» проводиться на сучасному обладнанні потужністю 1,5 тесла: високопольні томографі Siemens MAGNETOM Avanto. Це перша МР-система, яка оснащена унікальною Tim-технологією. Вона дозволяє працювати на принципово вищому рівні, що істотно відображається на якості одержуваних діагностичних зображень, так і широкому діапазоні розв’язуваних клінічних завдань.

Завдяки новій технології та спеціальним програмам фахівці здійснюють високоточні дослідження організму різної складності: від вивчення конкретного органу до комплексного обстеження. Потужність томографа дозволяє проводити діагностику швидше, ніж на низькопольному обладнанні. Наприклад, обстеження одного і того ж органу на томографі з полем 1 Т займає 15-20 хвилин, а на апараті в 1,5 Т – 10-15 хвилин. У деяких випадках цей факт відіграє велику роль, наприклад, коли діагностику проходить дитина або пацієнт у важкому стані. Для порятунку життя  важлива кожна хвилина.

Обстеження на МРТ відбувається за допомогою зрізів, які ми бачимо потім на знімках. На низькопольних апаратах крок зрізу більше, ніж на високопольних, тому є ризик, що проблема може залишитися непоміченою. На високопольних же мінімальних крок зрізу близько 0,8 мм, що дозволяє виявляти патології на ранніх стадіях. До всього знімки на томографах нового покоління виконуються у високому розширенні, дозволяючи фахівцям більш чітко і детально розглянути досліджуваний орган або конкретну зону. Це особливо актуально при діагностиці онкологічних захворювань і це перша причина, чому в онкології використовують тільки високопольні МРТ апарати. Високоточні результати МРТ дозволяють лікарю діагностувати захворювання навіть на ранній стадії, що впливає на ефективність подальшого лікування.

Висока потужність МРТ-томографа MAGNETOM Avanto дозволяє істотно прискорити дослідження і зробити їх більш точними і якісними. 

Медичний лікувально-діагностичний центр «Медіон»
м. Полтава, вул. Сінна 37 (24/7)
0 800 509 003 (безкоштовно по Україні) +38 (0532) 601-000 +38 (095) 688-07-77